Про компанію

Про нас

Історія

Підприємство ZENKIS засноване в 2000 р. Основною метою було створення продукту, який поєднував би якість, зручність і технологічність. Виробництво було розгорнуто на базі фабрики «Спорт» (на той момент найбільшої в Україні за виробництвом спортивного взуття), що випускала взуття за ліцензією TM Adidas. Висока кваліфікація персоналу та необхідні виробничі потужності зробили це місце оптимальним для старту.

В результаті з'явилася компанія ZENKIS, яка успішно реалізує взуття на зовнішньому, а з 2010 року і на внутрішньому ринку.

Нині


Сьогодні ZENKIS – це понад 160 000 пар взуття на рік і стабільно високий рівень якості.

Для виробництва взуття використовуються матеріали, які успішно зарекомендували себе в практиці інших світових брендів. Наприклад, при виготовленні підошви використовуються поліоли виробництва італійського концерну COIM, який більш ніж 50 років є одним з лідерів у своїй сфері. Детальнішу інформацію про задіяні технології ви зможете знайти тут.

 

Послуги

Розробка й виробництво моделей на замовлення

ZENKIS – одна з небагатьох компаній на території України, яка здатна задовольнити запит такого роду.

Наші фахівці розроблять для вашого бренду модель взуття з урахуванням тих умов, у яких воно використовуватиметься.

Також існує такий формат співпраці, за якого компанія ZENKIS візьме на себе весь виробничий процес, використовуючи при цьому ваші матеріали та заготовки.