Thinsulate 3М - ЗМ™ Тинсулейт®

Материалы для обеспечения личной безопасности и комфорта  ЗМ™ Тинсулейт®

Області застосування утеплювача Тінсулейт ®

 - модельний і міський одяг

 - спортивний одяг

 - взуття

 - професійний одяг

 - ковдри

 - рукавички, головні убори та інші аксесуари

 - спальні мішки

 - постільні приналежності


Утеплювач THINSULATE®

 

Союз высоких технологий и природы

 

За багато мільйонів років природі вдалося створити практично досконалі матеріали, що зберігають тепло. Прикладом тому можуть служити пух і хутро тварин. Але час не стоїть на місці, і на зміну традиційним матеріалам приходять нові, високотехнологічні, які не тільки не поступаються натуральним, але і мають ряд значний переваг в порівнянні з ними.

 

Компанія ЗМ розробила унікальну технологію виробництва мікроволокон. Створений на основі цієї технології утеплювач був названий Тинсулейт ® (від англ, thin - тонкий, insulation - утеплення). Об'єднавши в собі безцінний досвід природи з останніми досягненнями, утеплювач забезпечує найвищу ступінь захисту від холоду.

 

Спочатку розробка проводилась для вирішення завдання утеплення костюмів і взуття астронавтів. Успішно вирішивши це завдання, матеріал став застосовуватися для виробництва всіх видів одягу, взуття, рукавичок, головних уборів та інших аксесуарів. Ізоляційний матеріал Тінсулейт ® представляє собою унікальне поєднання теплозахисних і вентиляційних властивостей - надійно зберігаючи тепло, він дозволяє безперешкодно випаровуватися зайвій волозі. Цей утеплювач абсолютно не обмежує рухів і забезпечує повний комфорт, дозволяючи ігнорувати будь-які погодні умови, в тому числі найлютіші морози. Навіть тонкий шар цього мікроволоконистого утеплювача має дивовижні термоізолюючі властивостяі в поєднанні з довговічністю, невибагливістю і легкістю у догляді.

 

Головне у всіх утеплювачах - їх здатність утримувати повітря. Чим більше щільного повітря утримується в одиниці об'єму утеплювача, тим краще він зберігає тепло. Зі зменшенням товщини волокон істотно зростає сумарна площа поверхні волокон, що зв'язують повітря, на одиницю об'єму.

 

У утеплювача Тінсулейт ® в порівнянні з іншими матеріалами ця величина більше майже в 10 разів.

Мікрофотографія волокон утеплювача (500-кратне збільшення)

Утеплювач Тінсулейт ®. Надзвичайно тонкі волокна здатні утримувати в 10 разів більше повітря, ніж інші утеплювачі.

Інший синтетичний утеплювач. Волокна звичайного поліестеру значно товщі, тобто утримують значно менше повітря, що призводить до тепловтрат.

Термограмма

Термографічний знімок, зроблений інфрачервоною камерою, показує різницю в теплозберігаючій здатності утеплювача Тінсулейт ® (зліва) у порівнянні з іншими утеплювачами. Ці дані отримані в результаті лабораторних досліджень одного і того ж вироби, в одній половині якого знаходиться звичайний синтетичний утеплювач, а в інший -утеплювач Тінсулейт ®. Для коректного дослідження обидва теплопакет мають однакову товщину. Яскраві кольори показують області максимальної тепловіддачі, що вловлюються інфрачервоною камерою.

 

Переваги утеплювача Тінсулейт ®

 

Характеристики

Переваги

Вигоди

Микроволоконна структура утеплювача.

Унікальні теплозахисні властивості утеплювача (до -60 ° С). Тінсулейт ® в 1,5 рази тепліше натурального пуху при порівнянні шарів однакової товщини.

Можливість використовувати більш тонкий шар утеплювача при виробництві одягу. Одяг тепла, залишаючись при цьому елегантною.

Волокна Тінсулейт ® практично не вбирають вологу (менше 1% своєї ваги). Натуральні утеплювачі вбирають вологу з повітря до 70% від своєї ваги.

Утеплювач зберігає теплоізоляційні властивості навіть при намоканні.

Виріб не втрачає своїх властивостей в дощову погоду, тобто утеплювач може використовуватися для пошиття «всепогодної» одягу.

Легка вага (можна порівняти з натуральним пухом)

Підвищені ергономічні властивості.

Теплий одяг при легкій вазі вироби.

Тривимірна конфігурація волокон. Технологія термоскріплення.

Багаторазова прання не впливає на обсяг і зносостійкість утеплювача. Утеплювач не збивається і не дає усадку.

Виріб зберігає свої теплоізолюючі здібності і не втрачає зовнішній вигляд після багаторазового прання та зберігання в складеному стані. Немає міграції утеплювача в виробі.

Тінсулейт ® - екологічно чистий гіпоалергенний матеріал, відповідає європейським стандартам якості.

Підвищені гігієнічні властивості.

Виріб з утеплювачем Тінсулейт ® не викликає алергії.

 

Мікрофотографія волокон (750-кратне збільшення)

Термоскріплені волокна Тінсулейт ® виглядають як тривимірна пружина.

Утеплювач Тінсулейт ® має мікроволоконні структуру як у натурального пуху. Порівняння утеплювачів після 5 прань Утеплювач Тінсулейт ®

Звичайний синтетичний утеплювач

Утеплювач Тинсулейт® тип «В»

Призначення:
Взуття
Додаткові переваги:
призначений для експлуатації в умовах стискування
зберігає свої тепло захисні якості після багаторазових стискуваннях
Склад:
88% поліпропілен, 12% поліефір
Модификації:
Утеплювач випускається в різних модифікаціях, в залежності від товщини та щільності - В 200, В 400.

Характеристики:

Модифікація

Щільність, г/м2

Товщина, см

Довжина рулона, м

Ширина рулона, м

В 200

226

0,40

91,4

1,52

В 400

440

0,80

45,7

1,52

Рекомендації по пошиву:

При виготовленні взуття ЗМ рекомендує використовувати утеплювач Тінсулейт ® одним із таких способів:

  • У поєднанні з водонепроникним повітропроникним (WPB) мембранним матеріалом (наприклад, Gore-Tex) - при цьому утеплювач повинен розташовуватися між підкладкою і WPB. Перед тим як ламінувати мембрану WPB, утеплювач Тінсулейт ® зазвичай пришивають до підкладці ромбовидної рядком (розмір ромба 2,5хЗ, 1 см, хоча ні вид стібка, ні його розмір строго не регламентуються - просто це найбільш поширений варіант). Потім з цієї заготовки зшивають «чобіток», вставляють його всередину черевика і застрочують поверху.
  • Розкроєні заготовки з утеплювача Тінсулейт ® приклеюють до внутрішньої сторони верху черевика або до будь-яких інших деталей всередині черевика. Необхідно звернути особливу увагу на те, щоб між заготовками утеплювача Тінсулейт ® не було зазорів. Крім того, всі порожнини черевика, які потребують захисту, повинні бути повністю покриті матеріалом.
  • Деякі конструкції не є цілком клейовими - верх і низ взуття зшиті, а клейові з'єднання використовуються тільки в окремих місцях.